база шаблонов joomla 3.5
Про компанію

Пошук по сайту

(066)119-63-19 - Київ, вул. Йорданська, 24б, оф.37 (виїзд по Україні) БЕСПЛАТНАЯ КОНСУЛЬТАЦИЯ
Судово-експертне Альянс - експертна компанія, що надає повний спектр експертних і оцінних послуг.
Судово-експертне Альянс надає послуги не тільки по Києву та Київській області, а й в інших регіонах України.
Пріоритетною сферою діяльності Компанії є незалежна експертна діяльність, спрямована на надання допомоги у вирішенні спірних питань, що виникають між суб'єктами господарської діяльності, як в досудовому порядку, так і в ході розгляду справ судовими органами.

Основні переваги, які отримують клієнти нашої Компанії:

- оперативність;
- якість роботи;
- прийнятна вартість експертних послуг.

Колектив ТОВ «Судово-експертне Альянс» любить свою роботу і має багаторічний досвід роботи.
Судові експерти Компанії мають відповідні свідоцтва Міністерства юстиції України про присвоєння їм кваліфікації судових експертів та внесені до Реєстру атестованих судових експертів Міністерства юстиції України.
Ми поважаємо наших клієнтів і докладаємо максимум зусиль для отримання максимально якісного результату.

 Наш телефон:
+38 066 119 63 19

e-mail: expert7755@gmail.com  skype: yuliana.k.a

Наша адреса: 04210, Київ-210, вул. Йорданська, 24-Б, офіс 37

 

Судові експертизи в Україні

Судова експертиза - це дослідження фахівцем матеріальних об'єктів, явищ і процесів, які містять інформацію про об'єкт дослідження і знаходяться в органах дізнання, досудового слідства і суду.
Експертний висновок є одним з видів доказів, як в судовому процесі, так і в ході досудового слідства. Він не має переваг перед іншими доказами, що стосуються предмета спору, але необхідність у ньому виникає в разі, коли для винесення рішень необхідні спеціальні знання в певній галузі.

Оцінка майна та майнових прав

Оцінка майна, майнових прав (оцінка майна) - це процес визначення їх вартості на дату оцінки за процедурою, встановленою нормативно - правовими актами, зазначеними в статті 9 Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», і є результатом практичної діяльності суб'єкта оціночної діяльності.

Тести, вимірювання

Інформація про характеристики навколишнього середовища, а також величинах, які не можна вимірювати на око, дозволить вам приймати об'єктивні рішення, уберегти себе від зайвих проблем і допоможе вирішити спірні ситуації. Наші фахівці якісно проведуть всебічне, незалежні і обґрунтовані вимірювання. Вам не буде потрібно купувати дорогі прилади.

Технічне обстеження

Це проектні роботи, пов'язані зі створенням проектної документації для об'єктів будівництва. Під будівництвом необхідно розуміти - нове будівництво, реконструкція, технічне переоснащення діючих підприємств, реставрація та капітальний ремонт об'єктів будівництва.
Судові експертизи
Оцінка майна
Тести, вимірювання
Тех. обстеженняНаші переваги

Колектив ТОВ «Судово-експертний Альянс» любить свою роботу і має багаторічний досвід роботи. Судові експерти Компанії мають відповідні свідоцтва Міністерства юстиції України про присвоєння їм кваліфікації судових експертів та внесені до Реєстру атестованих судових експертів Міністерства юстиції України. Ми поважаємо наших клієнтів і докладаємо максимум зусиль для отримання максимально якісного результату.


Про нашу компанію


Скачать шаблон Joomla с JooMix.org
logo