база шаблонов joomla 3.5
Товарознавча експертиза

Пошук по сайту

(066)119-63-19 - Київ, вул. Лайоша Гавро, 24б, оф.37 (виїзд по Україні) БЕСПЛАТНАЯ КОНСУЛЬТАЦИЯ

Товарознавча експертиза - це дослідження якості (споживчих властивостей, нешкідливості, харчової цінності і т.п.), кількості та відповідності товарів умовам нормативної документації, умовам договору (контракту) партії (або окремого) товару з наданням мотивованого, компетентного висновку.

Об'єктами товарознавчої експертизи є товари і обладнання:

 • промислового призначення (промислове обладнання, виробничі технологічні лінії, обробні машини, верстати, підйомні крани, механізми, преси, вантажні ліфти, енергетичне обладнання, електротехнічне обладнання тощо);
 • побутового призначення (меблі, килимові вироби, електроніка, побутова техніка, ювелірні вироби, товарно-матеріальні цінності та ін.).

Головними завданнями товарознавчої експертизи є:

 • визначення якісних змін товарної продукції;
 • визначення причин якісних змін товарної продукції (чи мають вони виробничий характер або виникли при транспортуванні, зберіганні, в процесі експлуатації);
 • визначення вартості товарної продукції, в тому числі з урахуванням часткової втрати його товарних якостей у зв'язку з експлуатаційним зносом і пошкодженнями від впливу зовнішніх факторів;
 • визначення належності товарів до класифікаційних категорій, які прийняті у виробничо-торговельній сфері (вид, сорт, артикул, марка, модель, розмір, комплектність тощо);
 • визначення способу виробництва товарної продукції: промисловий чи саморобний; підприємства-виготовлювача; країни - виробника;
 • визначення відповідності упаковки і транспортування, умов і термінів зберігання товарної продукції до вимог чинних правил.

Орієнтовний перелік питань, які ставляться перед експертами товарознавчої експертизи:

 • Чи відповідає якість виробу вимогам стандартів, технічних умов, наданим зразкам за органолептичними показниками?
 • Під впливом яких чинників змінилася якість товару і виникли різного роду дефекти?
 • Яке найменування, призначення товарів народного споживання?
 • До якого виду, роду, групи, марки вони належать?
 • Чи відповідають маркувальні дані дійсним товарним характеристикам товару народного споживання?
 • Як може бути розшифрована маркування наданого товару народного споживання?
 • Які дефекти є в конкретному товарі народного споживання? Чи можлива його реалізація (експлуатація) при наявності виявлених дефектів?

Судові експертизи в Україні

Судова експертиза - це дослідження фахівцем матеріальних об'єктів, явищ і процесів, які містять інформацію про об'єкт дослідження і знаходяться в органах дізнання, досудового слідства і суду.
Експертний висновок є одним з видів доказів, як в судовому процесі, так і в ході досудового слідства. Він не має переваг перед іншими доказами, що стосуються предмета спору, але необхідність у ньому виникає в разі, коли для винесення рішень необхідні спеціальні знання в певній галузі.

Оцінка майна та майнових прав

Оцінка майна, майнових прав (оцінка майна) - це процес визначення їх вартості на дату оцінки за процедурою, встановленою нормативно - правовими актами, зазначеними в статті 9 Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», і є результатом практичної діяльності суб'єкта оціночної діяльності.

Тести, вимірювання

Інформація про характеристики навколишнього середовища, а також величинах, які не можна вимірювати на око, дозволить вам приймати об'єктивні рішення, уберегти себе від зайвих проблем і допоможе вирішити спірні ситуації. Наші фахівці якісно проведуть всебічне, незалежні і обґрунтовані вимірювання. Вам не буде потрібно купувати дорогі прилади.

Технічне обстеження

Це проектні роботи, пов'язані зі створенням проектної документації для об'єктів будівництва. Під будівництвом необхідно розуміти - нове будівництво, реконструкція, технічне переоснащення діючих підприємств, реставрація та капітальний ремонт об'єктів будівництва.
Судові експертизи
Оцінка майна
Тести, вимірювання
Тех. обстеженняНаші переваги

Колектив ТОВ «Судово-експертний Альянс» любить свою роботу і має багаторічний досвід роботи. Судові експерти Компанії мають відповідні свідоцтва Міністерства юстиції України про присвоєння їм кваліфікації судових експертів та внесені до Реєстру атестованих судових експертів Міністерства юстиції України. Ми поважаємо наших клієнтів і докладаємо максимум зусиль для отримання максимально якісного результату.


Про нашу компанію


Скачать шаблон Joomla с JooMix.org
logo