база шаблонов joomla 3.5
Статті

Пошук по сайту

(066)119-63-19 - Київ, вул. Лайоша Гавро, 24б, оф.37 (виїзд по Україні) БЕСПЛАТНАЯ КОНСУЛЬТАЦИЯ

На сьогоднішній день, як і у юридичних, так і у фізичних осіб виникає питання пов'язаний з частковою власністю нежитлових приміщень, який тягне за собою багато незрозумілих питань, так як виділення і подальше окреме використання і розпорядження цими нежитловими приміщеннями мають певні нюанси.

Автора: Лапенко О.І., докт. техн. наук, проф., Національний авіаційний університет, м Київ, Україна. Фоміна І.П., начальник кошторисно-договірного оттдела ПАТ «ХК« Київміськбуд », м. Київ, Україна.

На сьогоднішній день досить часто звичайна людина стикається з низкою незрозумілих для нього завдань. Але, добре якщо подібні завдання стосуються тих знань і умінь, в яких він розбирається, але, найчастіше все навпаки. Саме до такого висновку приходить людина, коли справа стосується оцінки нерухомості.

Будівельні роботи - це комплекс заходів, спрямованих на створення будівельних об'єктів - будівель і споруд всілякого призначення, а також для цілей поточного, капітального ремонту та реконструкції таких об'єктів. Виходячи з такого широкого тлумачення терміна «будівельні роботи» можна з упевненістю сказати, що кожен з нас стикався або зіткнеться з необхідністю виконувати такі роботи для забезпечення своєї життєдіяльності.

Експертна компанія- Судово-експертний Альянс надає послуги з проведення експертизи для отримання офіційних доказів при вирішенні судових і досудових справ.

Визначені межі компетенції судового експерта-будівельника при розгляді в судовому порядку питання про те, чи є будівлі самочинно побудовані; визначені основні етапи судово-експертного дослідження, його цілі і завдання.

Судові експертизи в Україні

Судова експертиза - це дослідження фахівцем матеріальних об'єктів, явищ і процесів, які містять інформацію про об'єкт дослідження і знаходяться в органах дізнання, досудового слідства і суду.
Експертний висновок є одним з видів доказів, як в судовому процесі, так і в ході досудового слідства. Він не має переваг перед іншими доказами, що стосуються предмета спору, але необхідність у ньому виникає в разі, коли для винесення рішень необхідні спеціальні знання в певній галузі.

Оцінка майна та майнових прав

Оцінка майна, майнових прав (оцінка майна) - це процес визначення їх вартості на дату оцінки за процедурою, встановленою нормативно - правовими актами, зазначеними в статті 9 Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», і є результатом практичної діяльності суб'єкта оціночної діяльності.

Тести, вимірювання

Інформація про характеристики навколишнього середовища, а також величинах, які не можна вимірювати на око, дозволить вам приймати об'єктивні рішення, уберегти себе від зайвих проблем і допоможе вирішити спірні ситуації. Наші фахівці якісно проведуть всебічне, незалежні і обґрунтовані вимірювання. Вам не буде потрібно купувати дорогі прилади.

Технічне обстеження

Це проектні роботи, пов'язані зі створенням проектної документації для об'єктів будівництва. Під будівництвом необхідно розуміти - нове будівництво, реконструкція, технічне переоснащення діючих підприємств, реставрація та капітальний ремонт об'єктів будівництва.
Судові експертизи
Оцінка майна
Тести, вимірювання
Тех. обстеженняНаші переваги

Колектив ТОВ «Судово-експертний Альянс» любить свою роботу і має багаторічний досвід роботи. Судові експерти Компанії мають відповідні свідоцтва Міністерства юстиції України про присвоєння їм кваліфікації судових експертів та внесені до Реєстру атестованих судових експертів Міністерства юстиції України. Ми поважаємо наших клієнтів і докладаємо максимум зусиль для отримання максимально якісного результату.


Про нашу компанію


Скачать шаблон Joomla с JooMix.org
logo