база шаблонов joomla 3.5
Оцінка нерухомості

Пошук по сайту

(066)119-63-19 - Київ, вул. Лайоша Гавро, 24б, оф.37 (виїзд по Україні) БЕСПЛАТНАЯ КОНСУЛЬТАЦИЯ

Вам потрібна експертна Оцінка нерухомості (оцінка квартири, оцінка землі, оцінка землі). Наш оцінювач нерухомості до Ваших послуг.

Випадки, в яких необхідна оцінка нерухомість:

    передати нерухомості в довірче управління;
    здати нерухомість в оренду;
    приватизувати майно;
    провести операцію купівлі-продажу;
    застрахувати це майно від різних страхових випадків;
    отримати кредит під заставу майна;
    залучити додаткові інвестиції;
    провести поділ майна;
    скласти шлюбний контракт;
    оцінка нерухомості для спадщини;
    та інші питання.


Експертна оцінка нерухомості включає наступні види оцінки:

    оцінка житлової нерухомості (оцінка квартири, оцінка будинку, оцінка заміської нерухомості - домоволодіння);
    оцінка комерційної нерухомості (офісні приміщення, складські приміщення, торгові приміщення, виробничі приміщення і т.д.)
    оцінка об'єктів незавершеного будівництва (об'єкти, на яких ведуться роботи, і об'єкти, на яких з тих чи інших причин роботи припинені (консервація, повне припинення будівництва і т.д.));

Судові експертизи в Україні

Судова експертиза - це дослідження фахівцем матеріальних об'єктів, явищ і процесів, які містять інформацію про об'єкт дослідження і знаходяться в органах дізнання, досудового слідства і суду.
Експертний висновок є одним з видів доказів, як в судовому процесі, так і в ході досудового слідства. Він не має переваг перед іншими доказами, що стосуються предмета спору, але необхідність у ньому виникає в разі, коли для винесення рішень необхідні спеціальні знання в певній галузі.

Оцінка майна та майнових прав

Оцінка майна, майнових прав (оцінка майна) - це процес визначення їх вартості на дату оцінки за процедурою, встановленою нормативно - правовими актами, зазначеними в статті 9 Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», і є результатом практичної діяльності суб'єкта оціночної діяльності.

Тести, вимірювання

Інформація про характеристики навколишнього середовища, а також величинах, які не можна вимірювати на око, дозволить вам приймати об'єктивні рішення, уберегти себе від зайвих проблем і допоможе вирішити спірні ситуації. Наші фахівці якісно проведуть всебічне, незалежні і обґрунтовані вимірювання. Вам не буде потрібно купувати дорогі прилади.

Технічне обстеження

Це проектні роботи, пов'язані зі створенням проектної документації для об'єктів будівництва. Під будівництвом необхідно розуміти - нове будівництво, реконструкція, технічне переоснащення діючих підприємств, реставрація та капітальний ремонт об'єктів будівництва.
Судові експертизи
Оцінка майна
Тести, вимірювання
Тех. обстеженняНаші переваги

Колектив ТОВ «Судово-експертний Альянс» любить свою роботу і має багаторічний досвід роботи. Судові експерти Компанії мають відповідні свідоцтва Міністерства юстиції України про присвоєння їм кваліфікації судових експертів та внесені до Реєстру атестованих судових експертів Міністерства юстиції України. Ми поважаємо наших клієнтів і докладаємо максимум зусиль для отримання максимально якісного результату.


Про нашу компанію


Скачать шаблон Joomla с JooMix.org
logo