база шаблонов joomla 3.5
Оцінка затоплення квартири

Пошук по сайту

(066)119-63-19 - Київ, вул. Лайоша Гавро, 24б, оф.37 (виїзд по Україні) БЕСПЛАТНАЯ КОНСУЛЬТАЦИЯ

Затоплення квартири або приміщення, є найпоширенішим способом пошкодження не тільки нерухомого, а й іншого майна. Ми проведемо оцінку затоплення квартири, а також експертизу після затоплення в Києві або з виїздом по Україні

Існує експертиза затоки, яка встановить не тільки причини залиття квартири, але і матеріальний збиток, який заподіяно всьому майну потерпілого. Характерною особливістю такого пошкодження, є те, що наслідки від дії води проявляються не відразу, а через деякий час. Досвідчені експерти це знають, тому експертизу затоки квартири або приміщення, бажано проводити через кілька днів після затоплення. Перед її проведенням, власник повинен викликати комунальні служби, і замовити складання акту, їх посадовими особами, в якому будуть вказані час, причини і винні особи допустили затоплення. Акт повинен бути складений за діючими правилами. Звернувшись до нас, Ви можете розраховувати на кваліфікованих і досвідчених експертів, які зроблять експертизу після заливки квартири, приміщення згідно з усіма вимогами і новітнім методичним рекомендаціям.

Судові експертизи в Україні

Судова експертиза - це дослідження фахівцем матеріальних об'єктів, явищ і процесів, які містять інформацію про об'єкт дослідження і знаходяться в органах дізнання, досудового слідства і суду.
Експертний висновок є одним з видів доказів, як в судовому процесі, так і в ході досудового слідства. Він не має переваг перед іншими доказами, що стосуються предмета спору, але необхідність у ньому виникає в разі, коли для винесення рішень необхідні спеціальні знання в певній галузі.

Оцінка майна та майнових прав

Оцінка майна, майнових прав (оцінка майна) - це процес визначення їх вартості на дату оцінки за процедурою, встановленою нормативно - правовими актами, зазначеними в статті 9 Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», і є результатом практичної діяльності суб'єкта оціночної діяльності.

Тести, вимірювання

Інформація про характеристики навколишнього середовища, а також величинах, які не можна вимірювати на око, дозволить вам приймати об'єктивні рішення, уберегти себе від зайвих проблем і допоможе вирішити спірні ситуації. Наші фахівці якісно проведуть всебічне, незалежні і обґрунтовані вимірювання. Вам не буде потрібно купувати дорогі прилади.

Технічне обстеження

Це проектні роботи, пов'язані зі створенням проектної документації для об'єктів будівництва. Під будівництвом необхідно розуміти - нове будівництво, реконструкція, технічне переоснащення діючих підприємств, реставрація та капітальний ремонт об'єктів будівництва.
Судові експертизи
Оцінка майна
Тести, вимірювання
Тех. обстеженняНаші переваги

Колектив ТОВ «Судово-експертний Альянс» любить свою роботу і має багаторічний досвід роботи. Судові експерти Компанії мають відповідні свідоцтва Міністерства юстиції України про присвоєння їм кваліфікації судових експертів та внесені до Реєстру атестованих судових експертів Міністерства юстиції України. Ми поважаємо наших клієнтів і докладаємо максимум зусиль для отримання максимально якісного результату.


Про нашу компанію


Скачать шаблон Joomla с JooMix.org
logo