база шаблонов joomla 3.5
Оцінка автомобіля

Пошук по сайту

(066)119-63-19 - Київ, вул. Лайоша Гавро, 24б, оф.37 (виїзд по Україні) БЕСПЛАТНАЯ КОНСУЛЬТАЦИЯ

Оцінка автомобіля в Києві з виїздом по Україні - процес визначення вартості рухомого майна це легкові, вантажні автомобілі, автобуси, сільськогосподарська техніка, спецтранспорт, мотоцикли.

Найпопулярнішою на сьогоднішній день є оцінка автомобіля.
Оцінка транспортних засобів необхідна:

    постановки автомобіля на облік в ДАІ;
    оформлення договору купівлі-продажу авто;
    при оренді транспортних засобів;
    при страхуванні автомобіля;
    при отриманні кредиту в банку;
    у разі поділу майна;
    при оформленні автомобіля в спадщину;
    для цілей оподаткування;
    при передачі рухомого майна під заставу.

Юридичним особам оцінка транспортних засобів буває необхідна при поділі чи злитті підприємства, для списання транспортного засобу з балансу підприємства, для цілей оподаткування та інше.
Оцінка вартості автомобіля для покупки або продажу є дуже важливим фактором як для продавця, так і для покупця. Проведення оцінки транспортних засобів допоможе дізнатися реальну ринкову вартість автомобіля яка буде підтверджена юридичними документами які захистять від можливих "підводних кам'яній". Це убезпечить покупця і продавця, поставивши їх в рівні умови.
Незалежна експертна оцінка авто залежить про великої кількості факторів: виробника, дати випуску, класу і марки, терміну служби, пробігу, наявності документації.

Судові експертизи в Україні

Судова експертиза - це дослідження фахівцем матеріальних об'єктів, явищ і процесів, які містять інформацію про об'єкт дослідження і знаходяться в органах дізнання, досудового слідства і суду.
Експертний висновок є одним з видів доказів, як в судовому процесі, так і в ході досудового слідства. Він не має переваг перед іншими доказами, що стосуються предмета спору, але необхідність у ньому виникає в разі, коли для винесення рішень необхідні спеціальні знання в певній галузі.

Оцінка майна та майнових прав

Оцінка майна, майнових прав (оцінка майна) - це процес визначення їх вартості на дату оцінки за процедурою, встановленою нормативно - правовими актами, зазначеними в статті 9 Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», і є результатом практичної діяльності суб'єкта оціночної діяльності.

Тести, вимірювання

Інформація про характеристики навколишнього середовища, а також величинах, які не можна вимірювати на око, дозволить вам приймати об'єктивні рішення, уберегти себе від зайвих проблем і допоможе вирішити спірні ситуації. Наші фахівці якісно проведуть всебічне, незалежні і обґрунтовані вимірювання. Вам не буде потрібно купувати дорогі прилади.

Технічне обстеження

Це проектні роботи, пов'язані зі створенням проектної документації для об'єктів будівництва. Під будівництвом необхідно розуміти - нове будівництво, реконструкція, технічне переоснащення діючих підприємств, реставрація та капітальний ремонт об'єктів будівництва.
Судові експертизи
Оцінка майна
Тести, вимірювання
Тех. обстеженняНаші переваги

Колектив ТОВ «Судово-експертний Альянс» любить свою роботу і має багаторічний досвід роботи. Судові експерти Компанії мають відповідні свідоцтва Міністерства юстиції України про присвоєння їм кваліфікації судових експертів та внесені до Реєстру атестованих судових експертів Міністерства юстиції України. Ми поважаємо наших клієнтів і докладаємо максимум зусиль для отримання максимально якісного результату.


Про нашу компанію


Скачать шаблон Joomla с JooMix.org
logo