база шаблонов joomla 3.5
Незалежна експертиза

Пошук по сайту

(066)119-63-19 - Київ, вул. Лайоша Гавро, 24б, оф.37 (виїзд по Україні) БЕСПЛАТНАЯ КОНСУЛЬТАЦИЯ

Звертаємо Вашу увагу! Останнім часом об'єктами технічної експертизи документів стають, так звані «суперпідробки», серед яких особливої уваги заслуговують: внутрішній паспорт громадянина України, національна валюта - гривня, іноземна валюта - долари і євро.

Клас «Супер» свідчить про те, що дані об'єкти (паспорта та грошові знаки) виготовлені на спеціальному папері, що містить відповідні водяні знаки, захисні стрічки і захисні волокна, з використанням спеціальних фарб і технологій поліграфічного друку, мають ультрафіолетовий, інфрачервоний і магнітний захист.

Даний арсенал захисту, наявний на підробках класу «Супер», унеможливлює їх оперативне виявлення, що забезпечує підробці перебування в зверненні великий термін.

Підробка кидає виклик не тільки простим громадянам, які користуються формулою життя: «береженого Бог береже», так і працівникам банківської сфери, пунктам обміну валюти, нотаріальним конторам, а також існуючої експертної системі.

Для виявлення даної підробки потрібно:

- висококваліфіковані працівники (експерти) з багаторічним досвідом роботи в даному напрямку, постійно підвищують свій професійний рівень;

- новітні методики досліджень;

- професійне обладнання.

Підводячи підсумки, відзначимо, що підробка даного виду документів в такій якості і кількості несе загрозу як окремим громадянам, державним, приватним установам та організаціям, так і кредитно-фінансовій системі та економіці України в цілому.

Деякі приклади підроблених документів класу «Супер» :


пп 004пп 054ПАСПОРТ ВЗн2

Іл. 1. Зображення паспорта. Іл.2. УФ-захист паспорта. Іл. 3. Водяні знаки на сторінках паспорта.

 

Іл. 4. Зображення банкноти НБУ номіналом 500 гривень.

Іл. 5. Зображення УФ-захисту банкноти НБУ номіналом 500 гривень.

Іл. 6. Зображення банкноти номіналом 100 $.

Іл. 7. Зображення ІК-захисту банкноти номіналом 100 $.

 

Іл. 8. Зображення банкноти номіналом 500 євро.

Іл. 9. Зображення УФ-захисту банкноти номіналом 500 євро.

Судові експертизи в Україні

Судова експертиза - це дослідження фахівцем матеріальних об'єктів, явищ і процесів, які містять інформацію про об'єкт дослідження і знаходяться в органах дізнання, досудового слідства і суду.
Експертний висновок є одним з видів доказів, як в судовому процесі, так і в ході досудового слідства. Він не має переваг перед іншими доказами, що стосуються предмета спору, але необхідність у ньому виникає в разі, коли для винесення рішень необхідні спеціальні знання в певній галузі.

Оцінка майна та майнових прав

Оцінка майна, майнових прав (оцінка майна) - це процес визначення їх вартості на дату оцінки за процедурою, встановленою нормативно - правовими актами, зазначеними в статті 9 Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», і є результатом практичної діяльності суб'єкта оціночної діяльності.

Тести, вимірювання

Інформація про характеристики навколишнього середовища, а також величинах, які не можна вимірювати на око, дозволить вам приймати об'єктивні рішення, уберегти себе від зайвих проблем і допоможе вирішити спірні ситуації. Наші фахівці якісно проведуть всебічне, незалежні і обґрунтовані вимірювання. Вам не буде потрібно купувати дорогі прилади.

Технічне обстеження

Це проектні роботи, пов'язані зі створенням проектної документації для об'єктів будівництва. Під будівництвом необхідно розуміти - нове будівництво, реконструкція, технічне переоснащення діючих підприємств, реставрація та капітальний ремонт об'єктів будівництва.
Судові експертизи
Оцінка майна
Тести, вимірювання
Тех. обстеженняНаші переваги

Колектив ТОВ «Судово-експертний Альянс» любить свою роботу і має багаторічний досвід роботи. Судові експерти Компанії мають відповідні свідоцтва Міністерства юстиції України про присвоєння їм кваліфікації судових експертів та внесені до Реєстру атестованих судових експертів Міністерства юстиції України. Ми поважаємо наших клієнтів і докладаємо максимум зусиль для отримання максимально якісного результату.


Про нашу компанію


Скачать шаблон Joomla с JooMix.org
logo