база шаблонов joomla 3.5
Незалежна експертиза

Пошук по сайту

(066)119-63-19 - Київ, вул. Лайоша Гавро, 24б, оф.37 (виїзд по Україні) БЕСПЛАТНАЯ КОНСУЛЬТАЦИЯ

Звертаємо Вашу увагу! Останнім часом об'єктами технічної експертизи документів стають, так звані «суперпідробки», серед яких особливої уваги заслуговують: внутрішній паспорт громадянина України, національна валюта - гривня, іноземна валюта - долари і євро.

Судова технічна експертиза документів - одна з галузей криміналістичної техніки, предметом якої є дослідження об'єктів друкованого походження, друкарських і машинописних текстів, відбитків печаток і штампів, реквізитів документа, знищених або прихованих записів, які можуть мати доказове значення у суді.


Судова почеркознавча експертиза -наукове дослідження, яке має встановлену законом процесуальну форму, проводиться експертом на базі спеціальних знань в області судового почерковедения, з метою встановлення фактів (фактичних даних), що мають доказове значення у суді.

На сьогоднішній день ні для кого не секрет, що більшість документів переходить у електронний формат або трансформуються через електронні програми та пристрої у копії документів.

Повне і загальне технічне дослідження документів здійснюється під час проведення технічних експертиз всілякої документації. Як досліджуваних об'єктів служить зміст документації, матеріали і предмети для письма.

Вас цікавить Будівельна експертиза в Києві (будівельно-технічна експертиза) , з виїздом по Україні? Ми надамо знижку! Будівельний експерт до Ваших послуг.

Вас цікавить Економічна експертиза в Києві або з виїздом по Україні? Наша кампанія проводить Економічну експертизу і ми можемо надати Вам додаткову знижку на ніші послуги.

Товарознавча експертиза - це дослідження якості (споживчих властивостей, нешкідливості, харчової цінності і т.п.), кількості та відповідності товарів умовам нормативної документації, умовам договору (контракту) партії (або окремого) товару з наданням мотивованого, компетентного висновку.

Судова експертиза - це дослідження фахівцем матеріальних об'єктів, явищ і процесів, які містять інформацію про об'єкт дослідження і знаходяться в органах дізнання, досудового слідства і суду.

Ми досліджуємо властивості, які неможливо однозначно підтвердити або спростувати органолептичними методами дослідження. Для цього можуть бути використані різноманітні допоміжні методи в т.ч. підсилюють сприймають можливості людини.

Судові експертизи в Україні

Судова експертиза - це дослідження фахівцем матеріальних об'єктів, явищ і процесів, які містять інформацію про об'єкт дослідження і знаходяться в органах дізнання, досудового слідства і суду.
Експертний висновок є одним з видів доказів, як в судовому процесі, так і в ході досудового слідства. Він не має переваг перед іншими доказами, що стосуються предмета спору, але необхідність у ньому виникає в разі, коли для винесення рішень необхідні спеціальні знання в певній галузі.

Оцінка майна та майнових прав

Оцінка майна, майнових прав (оцінка майна) - це процес визначення їх вартості на дату оцінки за процедурою, встановленою нормативно - правовими актами, зазначеними в статті 9 Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», і є результатом практичної діяльності суб'єкта оціночної діяльності.

Тести, вимірювання

Інформація про характеристики навколишнього середовища, а також величинах, які не можна вимірювати на око, дозволить вам приймати об'єктивні рішення, уберегти себе від зайвих проблем і допоможе вирішити спірні ситуації. Наші фахівці якісно проведуть всебічне, незалежні і обґрунтовані вимірювання. Вам не буде потрібно купувати дорогі прилади.

Технічне обстеження

Це проектні роботи, пов'язані зі створенням проектної документації для об'єктів будівництва. Під будівництвом необхідно розуміти - нове будівництво, реконструкція, технічне переоснащення діючих підприємств, реставрація та капітальний ремонт об'єктів будівництва.
Судові експертизи
Оцінка майна
Тести, вимірювання
Тех. обстеженняНаші переваги

Колектив ТОВ «Судово-експертний Альянс» любить свою роботу і має багаторічний досвід роботи. Судові експерти Компанії мають відповідні свідоцтва Міністерства юстиції України про присвоєння їм кваліфікації судових експертів та внесені до Реєстру атестованих судових експертів Міністерства юстиції України. Ми поважаємо наших клієнтів і докладаємо максимум зусиль для отримання максимально якісного результату.


Про нашу компанію


Скачать шаблон Joomla с JooMix.org
logo