база шаблонов joomla 3.5
Експертиза почерку

Пошук по сайту

(066)119-63-19 - Київ, вул. Лайоша Гавро, 24б, оф.37 (виїзд по Україні) БЕСПЛАТНАЯ КОНСУЛЬТАЦИЯ


Судова почеркознавча експертиза -наукове дослідження, яке має встановлену законом процесуальну форму, проводиться експертом на базі спеціальних знань в області судового почерковедения, з метою встановлення фактів (фактичних даних), що мають доказове значення у суді.

 

Картинки по запиту картинки з рукописами

Почерк - фіксована в рукописи, характерна для кожної людини і заснована на його письмово-руховому навику система рухів, за допомогою якої виконуються умовні графічні знаки.

 

Завдання судової почеркознавчої експертизи:

 Ідентифікаційні : встановлення конкретного виконавця рукописи або виконання кількох рукописів однією або різними особами шляхом використання методики судово-почеркознавчої ідентифікаційної експертизи:

- ототожнення особи - виконавця рукописи або його фрагмента;

- встановлення факту виконання різних рукописів або їх фрагментів однієї або різними особами;

- виключення особи виконавця на підставі встановлених стійких розбіжностей.

Діагностичні - встановлення умов виконання рукопису або стану виконавця шляхом застосування методики діагностичної судово почеркознавчої експертизи:

- встановлення факту незвичайності письма;

- встановлення характеру незвичайності виконання рукопису (тимчасовий, постійний);

- визначення видів "збивають" чинників: природних (не пов'язаних з навмисною зміною почерку), штучних (пов'язаних з навмисною зміною почерку)

- встановлення виду навмисного зміни почерку (зміна в межах скорописних форм букв, з наслідуванням букв друкованого шрифту, наслідуванням почерку іншої особи, виконання незвичайної для даного листа рукою)

Крім цього, одним із завдань судово-почеркознавчої експертизи також встановлення статі виконавця рукопису.

Об'єкти судової почеркознавчої експертизи:

схоже зображення

текст - вид рукопису, змістовна сторона якого зафіксована за допомогою буквених, цифрових або змішаних буквено-цифрових позначень, об'ємом, відповідно, не менше чотирьох слів, восьми цифр, трьох слів і трьох цифр;

схоже зображення

короткий запис - вид рукопису, змістовна сторона якого зафіксована літерними, цифровими або змішаними буквено-цифровими позначеннями, об'ємом, відповідно, до трьох слів і до семи цифр;

схоже зображення

 підпис - вид рукопису, який відображає прізвище (ім'я, по батькові) особи у вигляді букв і (або) умовних письмових знаків, і виконується з метою посвідчення.

 

Судова почеркознавча експертиза вирішує такі питання :

- «Іваником Петро Петровичем або іншою особою виконаний рукописний текст в договорі №1 від 12 вересня 2011 року?»;

- «Іваником Петро Петровичем або іншою особою виконано рукописні записи в договорі №1 від 12 вересня 2011 року?»;

- «Однією або різними особами виконані рукописні записи і підписи від імені Іваникове Петра Петровича в розписках від 02.02.2012 та 25.06.2013?»;

- «Іваником Петро Петровичем або іншою особою виконано підпис від імені Бублика П.П. в графі «отримав» накладної №002 від 14 березня 2012 року? »;

- «Є виконаний рукописний текст розписки від 20.02.2012 під впливом« збивають »факторів (алкогольне сп'яніння, емоційне збудження, захворювання і т.п.)?»;

- « Були використані технічні засоби для виконання підпису?».

Вимоги:  Для проведення досліджень замовник повинен надати експерту вільні, умовно-вільні та експериментальні зразки почерку (підпису) особи, ідентифікується.


 

Судові експертизи в Україні

Судова експертиза - це дослідження фахівцем матеріальних об'єктів, явищ і процесів, які містять інформацію про об'єкт дослідження і знаходяться в органах дізнання, досудового слідства і суду.
Експертний висновок є одним з видів доказів, як в судовому процесі, так і в ході досудового слідства. Він не має переваг перед іншими доказами, що стосуються предмета спору, але необхідність у ньому виникає в разі, коли для винесення рішень необхідні спеціальні знання в певній галузі.

Оцінка майна та майнових прав

Оцінка майна, майнових прав (оцінка майна) - це процес визначення їх вартості на дату оцінки за процедурою, встановленою нормативно - правовими актами, зазначеними в статті 9 Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», і є результатом практичної діяльності суб'єкта оціночної діяльності.

Тести, вимірювання

Інформація про характеристики навколишнього середовища, а також величинах, які не можна вимірювати на око, дозволить вам приймати об'єктивні рішення, уберегти себе від зайвих проблем і допоможе вирішити спірні ситуації. Наші фахівці якісно проведуть всебічне, незалежні і обґрунтовані вимірювання. Вам не буде потрібно купувати дорогі прилади.

Технічне обстеження

Це проектні роботи, пов'язані зі створенням проектної документації для об'єктів будівництва. Під будівництвом необхідно розуміти - нове будівництво, реконструкція, технічне переоснащення діючих підприємств, реставрація та капітальний ремонт об'єктів будівництва.
Судові експертизи
Оцінка майна
Тести, вимірювання
Тех. обстеженняНаші переваги

Колектив ТОВ «Судово-експертний Альянс» любить свою роботу і має багаторічний досвід роботи. Судові експерти Компанії мають відповідні свідоцтва Міністерства юстиції України про присвоєння їм кваліфікації судових експертів та внесені до Реєстру атестованих судових експертів Міністерства юстиції України. Ми поважаємо наших клієнтів і докладаємо максимум зусиль для отримання максимально якісного результату.


Про нашу компанію


Скачать шаблон Joomla с JooMix.org
logo