база шаблонов joomla 3.5
Експертиза копій документів

Пошук по сайту

(066)119-63-19 - Київ, вул. Лайоша Гавро, 24б, оф.37 (виїзд по Україні) БЕСПЛАТНАЯ КОНСУЛЬТАЦИЯ

На сьогоднішній день ні для кого не секрет, що більшість документів переходить у електронний формат або трансформуються через електронні програми та пристрої у копії документів.

Беззаперечним залишається той факт, що оригінал краще за будь-яку копію, але що ж робити, коли оригінал документа відсутній?

Питання щодо можливості проведення дослідження по копії документа (його зображенню) є актуальним, як для органів досудового слідства, суду, так і окремих громадян.

Насправді такі дослідження можуть проводитись у двох аспектах: почеркознавчому та технічному дослідженні документів.

При проведенні почеркознавчих досліджень по копії документа, вирішуються питання щодо встановлення виконавця певного підпису або рукописного тексту/запису.

Технічне дослідження копії документа проводиться з метою встановлення її відповідності оригіналу документа або щодо внесення змін у копію документа, чи його проміжну копію шляхом технічного монтажу.

Копії документів можуть надаватись на дослідження у паперовому або в електронному вигляді (файл із зображенням об’єкту дослідження - підпису, рукописного запису, відбитку печатки та самого документа). У даному випадку останні документи (електронні їх зображення) мають свої переваги, серед яких: більша якість зображень, передача кольору документа та його реквізитів, можливість збільшення зображень документа тощо.

Підводячи підсумки зазначимо, що питання, пов’язані з дослідженням копій документів, хоч і відносяться до категорії складних та знаходяться на стадії криміналістичної трансформації, у більшості випадків, можуть бути вирішені позитивно.

Судові експертизи в Україні

Судова експертиза - це дослідження фахівцем матеріальних об'єктів, явищ і процесів, які містять інформацію про об'єкт дослідження і знаходяться в органах дізнання, досудового слідства і суду.
Експертний висновок є одним з видів доказів, як в судовому процесі, так і в ході досудового слідства. Він не має переваг перед іншими доказами, що стосуються предмета спору, але необхідність у ньому виникає в разі, коли для винесення рішень необхідні спеціальні знання в певній галузі.

Оцінка майна та майнових прав

Оцінка майна, майнових прав (оцінка майна) - це процес визначення їх вартості на дату оцінки за процедурою, встановленою нормативно - правовими актами, зазначеними в статті 9 Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», і є результатом практичної діяльності суб'єкта оціночної діяльності.

Тести, вимірювання

Інформація про характеристики навколишнього середовища, а також величинах, які не можна вимірювати на око, дозволить вам приймати об'єктивні рішення, уберегти себе від зайвих проблем і допоможе вирішити спірні ситуації. Наші фахівці якісно проведуть всебічне, незалежні і обґрунтовані вимірювання. Вам не буде потрібно купувати дорогі прилади.

Технічне обстеження

Це проектні роботи, пов'язані зі створенням проектної документації для об'єктів будівництва. Під будівництвом необхідно розуміти - нове будівництво, реконструкція, технічне переоснащення діючих підприємств, реставрація та капітальний ремонт об'єктів будівництва.
Судові експертизи
Оцінка майна
Тести, вимірювання
Тех. обстеженняНаші переваги

Колектив ТОВ «Судово-експертний Альянс» любить свою роботу і має багаторічний досвід роботи. Судові експерти Компанії мають відповідні свідоцтва Міністерства юстиції України про присвоєння їм кваліфікації судових експертів та внесені до Реєстру атестованих судових експертів Міністерства юстиції України. Ми поважаємо наших клієнтів і докладаємо максимум зусиль для отримання максимально якісного результату.


Про нашу компанію


Скачать шаблон Joomla с JooMix.org
logo