база шаблонов joomla 3.5
Будівельна експертиза

Пошук по сайту

(066)119-63-19 - Київ, вул. Лайоша Гавро, 24б, оф.37 (виїзд по Україні) БЕСПЛАТНАЯ КОНСУЛЬТАЦИЯ

Вас цікавить Будівельна експертиза в Києві (будівельно-технічна експертиза) , з виїздом по Україні? Ми надамо знижку! Будівельний експерт до Ваших послуг.

Міністерством юстиції України затверджено Науково - методичні рекомендації з питань підготовки та призначення судових експертиз та експертних досліджень, в яких визначенні основні завдання та орієнтовний перелік питань, які можуть ставитися перед експертами будівельно-технічної експертизи:


Основні завдання експертів будівельно-технічної експертизи
 • визначення групи капітальності, категорії складності, ступеня вогнестійкості будівель і споруд та ступеня будівельної готовності незавершених будівництвом об'єктів;
 • визначення технічного стану будівель, споруд та інженерних мереж, причин пошкоджень і руйнувань об'єктів і їх елементів;
  визначення вартості будівельних робіт, пов'язаних з переобладнанням, усуненням наслідків затоплення, пожежі, стихійного лиха, механічного впливу і т.д .;
 • визначення можливості розподілу об'єктів нерухомого майна, розробка варіантів розподілу;
 • визначення різних видів вартості будівель, споруд, їх частин, а також іншого нерухомого майна;
 • визначення відповідності розробленої проектно-технічної та кошторисної документації вимогам нормативно - правових актів у галузі будівництва;
 • визначення відповідності виконаних будівельних робіт та побудованих об'єктів нерухомого майна (будівель, споруд) проектно-технічної документації та вимогам нормативно-правових актів у галузі будівництва; визначення відповідності виконаних будівельних робіт, окремих елементів об'єктів нерухомого майна, конструкцій, виробів та матеріалів проектно-технічної документації та вимогам нормативно-правових актів у галузі будівництва;
 • визначення і перевірка обсягів та вартості виконаних будівельних робіт і складеної звітної документації проектно-кошторисної документації та вимогам нормативно - правових актів у галузі будівництва;
 • визначення відповідності виконаної оцінки нерухомого майна вимогам нормативно - правових актів з оцінки майна, методології, методам, оціночним процедурам.
Орієнтовний перелік питань , який можуть ставитися перед експертами будівельно-технічної експертизи
 • Чи відповідають об'єкти (будівлі, споруди і т.п.) проектно-технічної документації на їх будівництво (ремонт, реконструкцію) та вимогам нормативно-правових актів у галузі будівництва (містобудівним, протипожежним, санітарно-гігієнічним і т.д.)? Якщо не відповідають, то в чому полягають невідповідності?
 • Чи відповідають виконані будівельні роботи (або окремі елементи об'єктів нерухомого майна, конструкції, вироби, матеріали і т.п.) проектно-технічної документації та вимогам нормативно - правових актів у галузі будівництва (ДБН, СНиП, стандартам, технічним умовам і т. П .)? Якщо не відповідають, то в чому полягають невідповідності?
 • Чи відповідає розроблена проектно-кошторисна документація вимогам нормативно-правових актів у галузі будівництва (ДБН, СНиП і т.д.)? Якщо не відповідає, то в чому полягають невідповідності?
 • Чи відповідають виконані будівельні роботи проектній документації та вимогам нормативно-правових актів у галузі будівництва? Якщо не відповідають, то в чому полягають невідповідності?
 • Який перелік і обсяги фактично виконаних будівельних робіт по будівництву (ремонту, реконструкції)?
 • Яка вартість фактично виконаних робіт з будівництва (ремонту, реконструкції) об'єктів?
 • Чи відповідають обсяги та вартість фактично виконаних робіт з будівництва (ремонту, реконструкції) об'єктів обсягами і вартості, визначеним проектно-кошторисної або звітної документації?
 • Чи відповідає звітна документація (форми КБ-2в, КБ-3 і т.д.) з будівництва (ремонту, реконструкції) по порядку складання і наведеними розрахунками вимогам нормативно-правових актів у галузі будівництва? Якщо не відповідає, то в чому полягають невідповідності?
 • До якого виду робіт (нове будівництво, реконструкція, капітальний ремонт тощо) належать фактично виконані будівельні роботи на об'єкті?
  Чи є об'єкт (результат виконаних робіт) нерухомим майном?
 • Який ступінь будівельної готовності незавершеного будівництвом об'єкта?
 • Яка група капітальності (категорія складності, ступінь вогнестійкості) об'єкта?
 • Яке технічний стан (ступінь фізичного зносу) об'єкта нерухомого майна (будівлі, споруди і т.п.)?
 • Чи є об'єкт нерухомого майна (будівлю, споруду) аварійним?
 • Які пошкодження об'єкта (будівлі, квартири, приміщення, оздоблення і т.д.) виникли внаслідок залиття, пожежі, стихійного лиха, механічного впливу, просідання ґрунту на підроблюваних територіях і т.д.?
 • Яка технічна причина пошкоджень і руйнувань об'єкта нерухомого майна (елементів, конструкцій, інженерних мереж і т.д.)?
 • Яка вартість ремонтно-будівельних робіт (розмір завданої матеріальної шкоди), проведення яких необхідно для усунення пошкоджень внаслідок затоки, пожежі, стихійного лиха, механічного впливу, просідання ґрунту на підроблюваних територіях і т.д.?
 • Яке функціональне призначення приміщень? Чи відносяться приміщення будинку до нежитлових (допоміжним)?
 • Чи є технічна можливість відповідно до вимог нормативно-правових актів у галузі будівництва розділити (виділити частку) об'єкт нерухомого майна відповідно до часток співвласників (вказати частки)?
 • Які варіанти розподілу (виділення частки) об'єкта нерухомого майна можна визначити відповідно до часток співвласників (вказати частки) і вимог нормативно-правових актів?
 • Яка вартість (вказати вид вартості: дійсна, ринкова, залишкова, ліквідаційна, вартість ліквідації, спеціальна, інвестиційна та ін.) Будівель, споруд, їх частин (приміщення, квартири) та іншого нерухомого майна?
 • Чи відповідає виконана оцінка нерухомого майна вимогам нормативно-правових актів з оцінки майна, методології, методам, оціночним процедурам?
 • Чи належить будівля по архітектурним рішенням (стилям) до категорії культових споруд: храмів, церковних споруд? (Дане питання може вирішуватися шляхом проведення комплексної експертизи із залученням відповідних фахівців).

Проведення будівельної експертизи

 Будівельна експертиза проводиться для оцінки якості будівельно-монтажних робіт. Фахівці виконують технічне обстеження будівель, якщо планується реконструкція або потрібно визначити якість будівельних конструкцій. В результаті цього отримують офіційне рішення про доцільність подальшого використання будівлі, проведення ремонту або реконструкції.

 Експертизу будівельних конструкцій проводять для виявлення можливих дефектів. Обстежують не лише технічний стан окремих елементів, але і рівень впливу дефектів на повноцінну експлуатацію приміщень.

 Будівельна експертиза проводиться для оцінки якості будівельно-монтажних заходів. Фахівці оцінюють якість фундаментних, монтажних і кладок робіт. Оцінці підлягає перелік послуг по обробці, гідроізоляції, інженерним та іншим комунікацій. На ранніх етапах проектування будівельну експертизу проводять, щоб запобігти можливі дефекти в процесі будівництва.

Судові експертизи в Україні

Судова експертиза - це дослідження фахівцем матеріальних об'єктів, явищ і процесів, які містять інформацію про об'єкт дослідження і знаходяться в органах дізнання, досудового слідства і суду.
Експертний висновок є одним з видів доказів, як в судовому процесі, так і в ході досудового слідства. Він не має переваг перед іншими доказами, що стосуються предмета спору, але необхідність у ньому виникає в разі, коли для винесення рішень необхідні спеціальні знання в певній галузі.

Оцінка майна та майнових прав

Оцінка майна, майнових прав (оцінка майна) - це процес визначення їх вартості на дату оцінки за процедурою, встановленою нормативно - правовими актами, зазначеними в статті 9 Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», і є результатом практичної діяльності суб'єкта оціночної діяльності.

Тести, вимірювання

Інформація про характеристики навколишнього середовища, а також величинах, які не можна вимірювати на око, дозволить вам приймати об'єктивні рішення, уберегти себе від зайвих проблем і допоможе вирішити спірні ситуації. Наші фахівці якісно проведуть всебічне, незалежні і обґрунтовані вимірювання. Вам не буде потрібно купувати дорогі прилади.

Технічне обстеження

Це проектні роботи, пов'язані зі створенням проектної документації для об'єктів будівництва. Під будівництвом необхідно розуміти - нове будівництво, реконструкція, технічне переоснащення діючих підприємств, реставрація та капітальний ремонт об'єктів будівництва.
Судові експертизи
Оцінка майна
Тести, вимірювання
Тех. обстеженняНаші переваги

Колектив ТОВ «Судово-експертний Альянс» любить свою роботу і має багаторічний досвід роботи. Судові експерти Компанії мають відповідні свідоцтва Міністерства юстиції України про присвоєння їм кваліфікації судових експертів та внесені до Реєстру атестованих судових експертів Міністерства юстиції України. Ми поважаємо наших клієнтів і докладаємо максимум зусиль для отримання максимально якісного результату.


Про нашу компанію


Скачать шаблон Joomla с JooMix.org
logo