база шаблонов joomla 3.5
Архітектурне проектування

Пошук по сайту

(066)119-63-19 - Київ, вул. Лайоша Гавро, 24б, оф.37 (виїзд по Україні) БЕСПЛАТНАЯ КОНСУЛЬТАЦИЯ

Відповідає в першу чергу за естетичний вигляд втілюються в життя ідей. Поняття архітектурного проектування має на увазі під собою професійну опрацювання рішень.

Будівельне проектування


Відповідає за надійність, міцність і стійкість прийнятого, архітектурного рішення, з урахуванням діючих норм і правил, а так само з урахуванням кліматичних, інженерно-геологічних особливостей майданчика забудови.

Проектування будівель і споруд виконується різного призначення від проектів приватних котеджів, житлових будинків до об'єктів комерційної нерухомості: адміністративно-офісних будівель, торгових центрів, туристичних комплексів, готелів, пансіонатів, баз відпочинку, а також будівель спеціального призначення. Нові об'єкти і реконструкція з надбудовою в монолітному, металевому каркасно-кам'яному виконанні з розрахунком конструкцій в сейсмічному районі.

У зв'язку з тим, що існуючі об'єкти архітектури мають свій термін служби експлуатації, що з плином часу призводить до зносу конструктивних елементів, потрібне проведення капітального ремонту або реконструкції.

Капітальний ремонт - комплекс значних робіт по поліпшенню стану будівель і споруд, інженерних комунікацій, техніки і обладнання, і т. Д. А саме, капремонт - ремонт (з можливою зміною конструкцій або їх частин, інженерного обладнання) будівлі і його інженерних систем для усунення фізичного зносу, підтримки і поліпшення експлуатаційних властивостей без зміни функції будівлі і техніко-економічних показників.

Реконструкція - це докорінна реорганізація, поліпшення чого-небудь, перебудова з новими принципами. Наприклад, в архітектурі-це ремонт старої будівлі зі зміною цільового призначення та / або зміною геометричних розмірів (розширення / надбудова).

У багажі нашої компанії - величезний досвід здійснення проектних робіт об'єктів будь-якого рівня складності і знаходяться в різних геологічних і кліматичних умовах.

Судові експертизи в Україні

Судова експертиза - це дослідження фахівцем матеріальних об'єктів, явищ і процесів, які містять інформацію про об'єкт дослідження і знаходяться в органах дізнання, досудового слідства і суду.
Експертний висновок є одним з видів доказів, як в судовому процесі, так і в ході досудового слідства. Він не має переваг перед іншими доказами, що стосуються предмета спору, але необхідність у ньому виникає в разі, коли для винесення рішень необхідні спеціальні знання в певній галузі.

Оцінка майна та майнових прав

Оцінка майна, майнових прав (оцінка майна) - це процес визначення їх вартості на дату оцінки за процедурою, встановленою нормативно - правовими актами, зазначеними в статті 9 Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», і є результатом практичної діяльності суб'єкта оціночної діяльності.

Тести, вимірювання

Інформація про характеристики навколишнього середовища, а також величинах, які не можна вимірювати на око, дозволить вам приймати об'єктивні рішення, уберегти себе від зайвих проблем і допоможе вирішити спірні ситуації. Наші фахівці якісно проведуть всебічне, незалежні і обґрунтовані вимірювання. Вам не буде потрібно купувати дорогі прилади.

Технічне обстеження

Це проектні роботи, пов'язані зі створенням проектної документації для об'єктів будівництва. Під будівництвом необхідно розуміти - нове будівництво, реконструкція, технічне переоснащення діючих підприємств, реставрація та капітальний ремонт об'єктів будівництва.
Судові експертизи
Оцінка майна
Тести, вимірювання
Тех. обстеженняНаші переваги

Колектив ТОВ «Судово-експертний Альянс» любить свою роботу і має багаторічний досвід роботи. Судові експерти Компанії мають відповідні свідоцтва Міністерства юстиції України про присвоєння їм кваліфікації судових експертів та внесені до Реєстру атестованих судових експертів Міністерства юстиції України. Ми поважаємо наших клієнтів і докладаємо максимум зусиль для отримання максимально якісного результату.


Про нашу компанію


Скачать шаблон Joomla с JooMix.org
logo