база шаблонов joomla 3.5
Головна

Пошук по сайту

(066)119-63-19 - Київ, вул. Лайоша Гавро, 24б, оф.37 (виїзд по Україні) БЕСПЛАТНАЯ КОНСУЛЬТАЦИЯ
images/exp2.jpg

Експертиза затоплення квартири

Затоплення квартири або приміщення, є найпоширенішим способом пошкодження не тільки нерухомого, а й іншого майна. Ми проведемо оцінку затоплення квартири, а також експертизу після затоплення в Києві або з виїздом по Україні

Експертиза «суперпідробок»

Звертаємо Вашу увагу! Останнім часом об'єктами технічної експертизи документів стають, так звані «суперпідробки», серед яких особливої уваги заслуговують: внутрішній паспорт громадянина України, національна валюта - гривня, іноземна валюта - долари і євро.

Судова технічна експертиза документів

Судова технічна експертиза документів - одна з галузей криміналістичної техніки, предметом якої є дослідження об'єктів друкованого походження, друкарських і машинописних текстів, відбитків печаток і штампів, реквізитів документа, знищених або прихованих записів, які можуть мати доказове значення у суді.

Судова почеркознавча експертиза в Києві з виїздом по Україні


Судова почеркознавча експертиза -наукове дослідження, яке має встановлену законом процесуальну форму, проводиться експертом на базі спеціальних знань в області судового почерковедения, з метою встановлення фактів (фактичних даних), що мають доказове значення у суді.

Судові експертизи в Україні

Судова експертиза - це дослідження фахівцем матеріальних об'єктів, явищ і процесів, які містять інформацію про об'єкт дослідження і знаходяться в органах дізнання, досудового слідства і суду.
Експертний висновок є одним з видів доказів, як в судовому процесі, так і в ході досудового слідства. Він не має переваг перед іншими доказами, що стосуються предмета спору, але необхідність у ньому виникає в разі, коли для винесення рішень необхідні спеціальні знання в певній галузі.

Оцінка майна та майнових прав

Оцінка майна, майнових прав (оцінка майна) - це процес визначення їх вартості на дату оцінки за процедурою, встановленою нормативно - правовими актами, зазначеними в статті 9 Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», і є результатом практичної діяльності суб'єкта оціночної діяльності.

Тести, вимірювання

Інформація про характеристики навколишнього середовища, а також величинах, які не можна вимірювати на око, дозволить вам приймати об'єктивні рішення, уберегти себе від зайвих проблем і допоможе вирішити спірні ситуації. Наші фахівці якісно проведуть всебічне, незалежні і обґрунтовані вимірювання. Вам не буде потрібно купувати дорогі прилади.

Технічне обстеження

Це проектні роботи, пов'язані зі створенням проектної документації для об'єктів будівництва. Під будівництвом необхідно розуміти - нове будівництво, реконструкція, технічне переоснащення діючих підприємств, реставрація та капітальний ремонт об'єктів будівництва.
Судові експертизи
Оцінка майна
Тести, вимірювання
Тех. обстеження







Наші переваги

Колектив ТОВ «Судово-експертний Альянс» любить свою роботу і має багаторічний досвід роботи. Судові експерти Компанії мають відповідні свідоцтва Міністерства юстиції України про присвоєння їм кваліфікації судових експертів та внесені до Реєстру атестованих судових експертів Міністерства юстиції України. Ми поважаємо наших клієнтів і докладаємо максимум зусиль для отримання максимально якісного результату.


Про нашу компанію






Скачать шаблон Joomla с JooMix.org
logo