Судові експерти

Тел.: +38 066 119 63 19
+38 063 206 92 22
+38 097 322 03 83
e-mail: expert7755@gmail.com
04210, вул. Лайоша Гавро, 24б, офіс №37

  • slide-1_ua.jpg
  • slide-2_ua.jpg

Загальною проблемою під час будь – якого будівництва (проведення будівельно – монтажних, ремонтно – будівельних та ін.) на території України являється низький рівень кваліфікації будівельників та порядних компаній.

В разі, якщо замовника будівництва або інвестора не влаштовує якість будівництва, то він може звернутись до нашої експертної компанії з питанням по перевірці якості проведених будівельних робіт.

            Перелік будівельних робіт до яких часто є претензії щодо якості:

  • Роботи по влаштуванню фасаду будинку;
  • Роботи по влаштуванню даху та покрівлі;
  • Оздоблювальні роботи в житлових квартирах;
  • Влаштування цегляних конструкцій (стін, перегородок та ін.);
  • Влаштування бетонних та залізобетонних конструкцій;
  • Влаштування автомобільних доріг;
  • Роботи по гідроізоляції та утепленню;
  • Та інші.

Під час перевірки якості будівельних робіт можливе залучення спеціалістів з вузьких напрямків: геологів, геодезистів, теплотехніків, конструкторів, проектантів та ін.

Окремо можливо виділити дослідження, щодо перевірки ефективності роботи теплонасосної системи теплохолодопостачання.

Неодноразово зустрічаються випадки, коли замовнику обіцяли, що після виконання робіт щодо облаштування геотермального поля*, як джерела теплової енергії для роботи теплового насосу, можливо буде значно економити кошти на опаленні приміщень, гарячому водопостачанні та кондиціюванні. Але після перевірки робіт по влаштування геотермального поля з тепловими насосами було встановлено, що функціонування запроектованої теплонасосної системи теплохолодопостачання в зимовий період можливе лише при потужності не більше ніж 16÷20% від потужності, погодженій в договорі підряду.

В результаті замовник був вимушений звернутись до суду. Після судового процесу замовнику були повернуті кошти в повному обсязі відповідно до розрахунку проведеного експертом.

*Геотермальне поле – це частина геологічного середовища (ГС) з заданими геометричними та дослідженими геологічними і теплофізичними параметрами, яке слугує об’єктом відбору (поглинання) теплової енергії в теплонасосній системі, призначеній для обігріву в зимовий та охолодження в літній періоди року поверхневих об’єктів.

Експерти компанії «Судово-експертний Альянс» можуть надавати послугу з технічного нагляду за будівництвом, що значно зменшить вірогідність проведення неякісних будівельних робіт.

 

Перевірка вартості будівельних робіт

Вимогами діючих нормативних документів, чинних на території України в галузі будівництва, передбачено:

ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва»

1 СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯ

1.1              Цей стандарт установлює основні правила з визначення
вартості нового будівництва, реконструкції, капітального ремонту та
технічного переоснащення будинків, будівель і споруд будь-якого
призначення, їх комплексів, лінійних об'єктів інженерно-транспортної
інфраструктури, а також реставрації пам'яток архітектури та містобуду­-
вання (далі - будівництво).

1.2              Цей стандарт носить обов'язковий характер при визначенні
вартості будівництва об'єктів, що споруджуються за рахунок бюджетних
коштів, коштів державних і комунальних підприємств, установ та орга­-
нізацій, а також кредитів, наданих під державні гарантії.

1.3              Застосування даного стандарту обумовлюється договором.

3.15             договірна ціна

Кошторис, яким визначається вартість робіт, узгоджена сторонами (замовником та підрядником) та обумовлена у договорі підряду

3.16             приблизний кошторис (динамічна договірна ціна)
Договірна ціна, визначена як приблизний кошторис, що підлягає

уточненню у разі змінення поточних цін на ресурси, що враховані у договірній ціні, а також з інших підстав, визначених умовами договору підряду

3.17             твердий кошторис (тверда договірна ціна)

Договірна ціна, визначена як твердий кошторис, що може коригу­ватися лише в окремих випадках за згодою сторін у порядку, визначе­ному договором підряду

3.18                  кошторис виконаних будівельних робіт

Кошторис, який визначає вартість виконаних будівельних робіт за період, встановлений у договорі (щомісячно, за етап тощо). Складається за примірною формою № КБ-2в «Акт приймання виконаних будівельних робіт» та примірною формою № КБ-3 «Довідка про вартість виконаних будівельних робіт та витрати», а при фінансуванні за рахунок коштів міжнародних фінансових установ за   міжнародними договорами за примірною формою № 1 «Звіт про виконання робіт за контрактом на об'єкті будівництва за період (місяць/рік)», примірною формою № 2 «Підсумковий звіт про вартість виконаних робіт за контрактом на об'єкті будівництва за період» та примірною формою № 3 «Акт здавання-приймання виконаних будівельних робіт».

Враховуючи вищенаведені вимоги діючих нормативних документів та зважаючи на те, що більшість будівельно – монтажних робіт виконуються не за кошти державного бюджету, вищезазначені вимоги, щодо визначення вартості робіт для них не є обов’язковими, вартість будівельно – монтажних робіт, в такому випадку, визначається згідно договірної ціни, яка формується договором і погоджується сторонами.

Вартість будівельних робіт (дійсна, ринкова), якщо вони виконуються не за кошти державного бюджету знаходиться в межах мінімального та максимального свого значення в залежності від їх виконавця та в кожному окремому випадку погоджується між замовником та виконавцем.

 

СУДЕБНЫЕ ЕКСПЕРТЫ УКРАИНЫ - Рейтинг 94 из 100, Отзывов 43, Голосов 355
Оценка недвижимости. Оценка земли. Оценка бизнеса. Судебная экспертиза. Строительно-техническая экспертиза. Выделение доли в натуре. Технический надзор строительства. экспертно-оценочная компания оценочная компания оценщик оценка экспертная оценка оценка недвижимости оценка для нотариуса оценка для целей налогообложения оценка квартиры оценка земли оценка акций оценка предприятия оценка целостного имущественного комплекса оценка торговых марок оценка оборудования оценка для залога оценка для суда оценка для МСФО оценка для бухгалтерского учета экспертиза судебная экспертиза строительная экспертиза судебная строительная экспертиза раздел недвижимости раздел для нотариуса ущерб после затопления проверка качества строительства проверка актов строительных работ расчет ущерба
Судово-експертний Альянс (судебно-экспертный Альянс) - це атестовані судові екперти Київ (судебные экперты Киев), а также судебный эксперт Днепропетровск, седубная экспертиза Харьков, проведение експертизы, независимая экспертиза, проведення експертизи, незалежна експертиза, судебный эксперт Одесса, Львов, Херсон, Кировоград, Николаев, Винница, Житомир, Чернигов, до переліку наших послуг в Києві входить: Будівельно – технічна експертиза Київ, Будівельна експертиза Київ, Львів, Миколаїв, Перевірка якості будівельних робіт, Технічний розподіл приміщень, Розподіл нерухомості, Висновок з технічного розподілу приміщень, Розподіл приміщень, Виділ приміщень, Поділ приміщень, Перевірка вартості будівельних робіт, Збиток від залиття (затоплення), Економічна експертиза, Бухгалтерська експертиза, будівельна експертиза Київ, експертиза бухгалтерських документів, Економічна експертиза Київ, Експертиза кредитних договір, Експертиза податкових актів, Визначення втраченої вигоди, Оцінка майна та майнових прав, Оцінка бізнесу та цінних паперів, Оцінка цілісних майнових комплексів, Оцінка прав на інтелектуальну власність (Оценка имущества и имущественных прав, оценка бизнеса и ценных бумаг, оценка целостных имущественных комплексов, оценка прав на интеллектуальную собственность, Строительно - техническая экспертиза Киев, Строительная экспертиза Киев, Проверка качества строительных работ, Технический распределение помещений, Распределение недвижимости, Вывод из технического распределения помещений, Распределение помещений, Выделение помещений, Подол помещений, Проверка стоимости строительных работ, Ущерб от затопления (затопление), Экономическая экспертиза, Бухгалтерская экспертиза, строительная экспертиза Киев, экспертиза бухгалтерских документов, Экономическая экспертиза Киев, Экспертиза кредитных договор, Экспертиза налоговых актов, Определение упущенной выгоды)
Румынское гражданство получить, купить гражданство Румынии, Гражданство Румынии - http://pasport-romania.com/, Дисертації онлайн з права, портал права, онлайн, скачать, читать, коментарі кодексів України - http://mego.info/, магазин велосипедов, велозапчасти, Велосипеды, купить велосипед, недорого, веломагазин Украины, Запорожье, ремонт велосипеда, прокат - http://obod.com.ua/, Велозапчасти, Cube, магазин велосипедов, веломагазин Запорожье, велооптом, велозапчасти, Dakine, купить недорогой велосипед, - http://velooptom.com.ua/, Магазин мебели запорожье, купить мебель Запорожье, каталог, купить шкаф, кровать - http://don-mebelon.com.ua/