Судові експерти

Тел.: +38 066 119 63 19
+38 063 206 92 22
+38 097 322 03 83
e-mail: expert7755@gmail.com
04210, вул. Лайоша Гавро, 24б, офіс №37

  • slide-1_ua.jpg
  • slide-2_ua.jpg

Будівельні роботи - це комплекс заходів, спрямованих на створення будівельних об'єктів - будівель і споруд всілякого призначення, а також для цілей поточного, капітального ремонту та реконструкції таких об'єктів. Виходячи з такого широкого тлумачення терміна "будівельні роботи" можна з упевненістю сказати, що кожен з нас стикався або зіткнеться з необхідністю виконувати такі роботи для забезпечення своєї життєдіяльності.

Сучасна будівельна індустрія - це високотехнологічна галузь господарської діяльності. За останні 20 років асортимент і номенклатура будівельних матеріалів стрімко розширюється. Будівельні роботи вимагають все більшої кваліфікації їх виконавців. Якщо переклеїти шпалери у вітальні кімнаті все ще під силу її мешканцям самостійно, то для проведення капітального ремонту або реконструкції квартири безсумнівно варто запросити кваліфікованих виконавців робіт. Тим більше, якщо мова йде про будівництво, що вимагає солідних капіталовкладень - зведенні житлового будинку, торгових або офісних будівель або промислових об'єктів. Питання якісної підготовки будівельних робіт (складання проекту, кошторису, вибір виконавця тощо) хвилюють забудовників з давніх часів. У Євангелії від Луки, в 14 главі сказано «Хто бо з вас, коли башту збудувати захоче, перше не сяде й видатків не вирахує, чи має потрібне на виконання, щоб, коли покладе він основу, але докінчити не зможе, усі, хто побачить, не стали б сміятися з нього, говорячи: Чоловік цей почав будувати, але докінчити не міг...»

Дійсно, важливо і заздалегідь, і в процесі будівництва вирішити для себе два важливих питання:

- Чи буде досягнутий потрібний результат? Простіше кажучи, чи буде відремонтована квартира або вибудуваний торговий комплекс міцними, затишними, безпечними в експлуатації.

- Чи будуть інвестовані кошти використані ефективно? Тобто, не обдурить Чи вас підрядник, отримавши за роботу винагороду, що не відповідає витраченим зусиллям, або витративши будівельних матеріалів (вельми недешевих) більше, ніж це було необхідно.

  Треба сказати, що правосвідомість потенційних замовників будівельних робіт в останні роки значно зросла. Готуючись інвестувати в такі роботи чималі суми забудовник вимагає від підрядника ліцензії та інші підтвердження його кваліфікації. Нерідко навіть на ремонт квартири замовник вимагає від підрядника укласти з ним договір підряду. Все це правильно, але, на жаль, такі заходи не гарантують вирішення вищевказаних питань.

«Чому ж?» - Заперечить недовірливий читач?

А тому, що поряд із складанням самого суворого договору з підрядником не менш важливо забезпечити контроль його виконання з не меншою строгістю. Але як же це зробити? Для цього необхідно або самому володіти необхідними знаннями в галузі будівництва, або доручити проведення контролю за підрядником фахівцеві, що має такі знання і досвід в кількості, достатній для того, щоб ефективно контролювати такі важливі параметри будівництва, як якість робіт, дотримання технології будівельного виробництва, терміни виконання робіт. І, що особливо важливо, перевіряти відповідність обсягів і вартості фактично виконаних робіт тим, які підрядник вказує в акті приймання робіт, пред'являючи їх до оплати.

Кому можна доручити проведення такого контролю? Це дуже важливе питання. Адже працівник, якого ви залучите, також має забезпечити ефективність такого контролю. Крім того, залучений до контролю фахівець повинен не тільки зафіксувати сам факт порушення якості або технології з боку підрядника, а й забезпечити усунення цих порушень, а також відшкодування матеріального збитку, викликаного такими порушеннями. А це завдання не з простих. Підрядник часто жорстко налаштований не приймати ніяких претензій з боку замовника і його представників, тим більше не налаштований він усувати недоліки за свій рахунок, не кажучи вже про виплату яких компенсацій. Часто трапляється так, що вирішити виниклі суперечності стає можливим тільки в залі суду.

Враховуючи вище сказане, у замовника з'являється все більше аргументів на користь того, щоб запросити собі на допомогу саме фахівця в галузі судової будівельно-технічну експертизу. Такий експерт володіє тими ж знаннями, що і фахівець технічного нагляду. Але, крім того, його робота заздалегідь буде «заточена» під можливість майбутнього судового розгляду. Сам факт цього може попередити у підрядника намір завищити вартість робіт або провести їх неякісно. А у випадку, якщо підрядник все ж порушить умови договору, домогтися від нього усунення порушень та (або) відшкодування матеріальної шкоди стане набагато легше. Від усієї душі бажаємо вам гладких відносин з підрядниками, а в разі виникнення складнощів фахівці ТОВ «Судово-експертна альянс» допоможуть їх усунути, щоб ваші інвестиції в будівельні роботи були ефективними.

СУДЕБНЫЕ ЕКСПЕРТЫ УКРАИНЫ - Рейтинг 94 из 100, Отзывов 43, Голосов 355
Оценка недвижимости. Оценка земли. Оценка бизнеса. Судебная экспертиза. Строительно-техническая экспертиза. Выделение доли в натуре. Технический надзор строительства. экспертно-оценочная компания оценочная компания оценщик оценка экспертная оценка оценка недвижимости оценка для нотариуса оценка для целей налогообложения оценка квартиры оценка земли оценка акций оценка предприятия оценка целостного имущественного комплекса оценка торговых марок оценка оборудования оценка для залога оценка для суда оценка для МСФО оценка для бухгалтерского учета экспертиза судебная экспертиза строительная экспертиза судебная строительная экспертиза раздел недвижимости раздел для нотариуса ущерб после затопления проверка качества строительства проверка актов строительных работ расчет ущерба
Судово-експертний Альянс (судебно-экспертный Альянс) - це атестовані судові екперти Київ (судебные экперты Киев), а также судебный эксперт Днепропетровск, седубная экспертиза Харьков, проведение експертизы, независимая экспертиза, проведення експертизи, незалежна експертиза, судебный эксперт Одесса, Львов, Херсон, Кировоград, Николаев, Винница, Житомир, Чернигов, до переліку наших послуг в Києві входить: Будівельно – технічна експертиза Київ, Будівельна експертиза Київ, Львів, Миколаїв, Перевірка якості будівельних робіт, Технічний розподіл приміщень, Розподіл нерухомості, Висновок з технічного розподілу приміщень, Розподіл приміщень, Виділ приміщень, Поділ приміщень, Перевірка вартості будівельних робіт, Збиток від залиття (затоплення), Економічна експертиза, Бухгалтерська експертиза, будівельна експертиза Київ, експертиза бухгалтерських документів, Економічна експертиза Київ, Експертиза кредитних договір, Експертиза податкових актів, Визначення втраченої вигоди, Оцінка майна та майнових прав, Оцінка бізнесу та цінних паперів, Оцінка цілісних майнових комплексів, Оцінка прав на інтелектуальну власність (Оценка имущества и имущественных прав, оценка бизнеса и ценных бумаг, оценка целостных имущественных комплексов, оценка прав на интеллектуальную собственность, Строительно - техническая экспертиза Киев, Строительная экспертиза Киев, Проверка качества строительных работ, Технический распределение помещений, Распределение недвижимости, Вывод из технического распределения помещений, Распределение помещений, Выделение помещений, Подол помещений, Проверка стоимости строительных работ, Ущерб от затопления (затопление), Экономическая экспертиза, Бухгалтерская экспертиза, строительная экспертиза Киев, экспертиза бухгалтерских документов, Экономическая экспертиза Киев, Экспертиза кредитных договор, Экспертиза налоговых актов, Определение упущенной выгоды)
Румынское гражданство получить, купить гражданство Румынии, Гражданство Румынии - http://pasport-romania.com/, Дисертації онлайн з права, портал права, онлайн, скачать, читать, коментарі кодексів України - http://mego.info/, магазин велосипедов, велозапчасти, Велосипеды, купить велосипед, недорого, веломагазин Украины, Запорожье, ремонт велосипеда, прокат - http://obod.com.ua/, Велозапчасти, Cube, магазин велосипедов, веломагазин Запорожье, велооптом, велозапчасти, Dakine, купить недорогой велосипед, - http://velooptom.com.ua/, Магазин мебели запорожье, купить мебель Запорожье, каталог, купить шкаф, кровать - http://don-mebelon.com.ua/