Судові експерти

Тел.: +38 066 119 63 19
+38 063 206 92 22
+38 097 322 03 83
e-mail: expert7755@gmail.com
04210, вул. Лайоша Гавро, 24б, офіс №37

  • slide-1_ua.jpg
  • slide-2_ua.jpg

Будівельно-технічна експертиза

Економічна експериза

Товарознавча експертиза

Експертиза

Судова експертиза – це дослідження спеціалістом матеріальних об’єктів, явищ та процесів, які містять інформацію про об’єкт дослідження та знаходяться в органах дізнання, досудового слідства та суду.

Експертний висновок є одним із видів доказів у судовому процесі та під час досудового слідства. Він не має переваг перед іншими доказами, що стосуються предмету спору, але необхідність у ньому виникає у випадку, коли для винесення рішень необхідні спеціальні знання в певній галузі.

Слід розрізняти експертизи та експертні дослідження. Такий документ буде мати дещо різну назву, а саме: «висновок судової експертизи» та «висновок експертного дослідження». Необхідно зазначити, що такі документи різняться не лише їх назвою. Право призначати експертизи є виключним правом органів дізнання, досудового слідства та суду. Також зазначені органи компетентні у попереджені експерта про кримінальну відповідальність за двома статтями Кримінального кодексу України, а саме: 384 та 385 (за дачу завідомо неправдивого висновку та за відмову від проведення експертизи). Призначення експертизи органами дізнання, досудового слідства та суду відбувається шляхом винесення ухвали чи постанови про призначення експертизи. В зазначеному випадку після проведення експертизи експертний висновок надається органам дізнання, досудового слідства чи суду, розглядається ними в якості документа, що є одним із доказів у справі і долучається до матеріального провадження у справі.

Зовсім інакшим є порядок проведення експертних досліджень, результатом якого є «висновок експертного дослідження». Експертне дослідження проводиться на підставі заяви фізичних чи юридичних осіб, в якій вони звертаються з проханням провести відповідне дослідження та розглянути певні питання. У «висновку експертного дослідження» буде відсутнє попередження експерта про кримінальну відповідальність. Висновок експертного дослідження надається фізичній чи юридичній особі, яка зверталась до експертної установи. І вже у випадку необхідності фізична чи юридична особа долучає такий висновок у якості доказів і надає його відповідній установі (органам дізнання, досудового слідства чи суду). Зазначений документ також є доказом у справі. Але поширеною є практика, коли після ознайомлення в судах чи інших держаних органах з висновком експертного дослідження призначалась судова експертиза. Основними видами експертиз, що проводяться нашою організацією, є:

Будівельно-технічна експертиза

Економічна експериза

Товарознавча експертиза

СУДЕБНЫЕ ЕКСПЕРТЫ УКРАИНЫ - Рейтинг 94 из 100, Отзывов 43, Голосов 355
Оценка недвижимости. Оценка земли. Оценка бизнеса. Судебная экспертиза. Строительно-техническая экспертиза. Выделение доли в натуре. Технический надзор строительства. экспертно-оценочная компания оценочная компания оценщик оценка экспертная оценка оценка недвижимости оценка для нотариуса оценка для целей налогообложения оценка квартиры оценка земли оценка акций оценка предприятия оценка целостного имущественного комплекса оценка торговых марок оценка оборудования оценка для залога оценка для суда оценка для МСФО оценка для бухгалтерского учета экспертиза судебная экспертиза строительная экспертиза судебная строительная экспертиза раздел недвижимости раздел для нотариуса ущерб после затопления проверка качества строительства проверка актов строительных работ расчет ущерба
Судово-експертний Альянс (судебно-экспертный Альянс) - це атестовані судові екперти Київ (судебные экперты Киев), а также судебный эксперт Днепропетровск, седубная экспертиза Харьков, проведение експертизы, независимая экспертиза, проведення експертизи, незалежна експертиза, судебный эксперт Одесса, Львов, Херсон, Кировоград, Николаев, Винница, Житомир, Чернигов, до переліку наших послуг в Києві входить: Будівельно – технічна експертиза Київ, Будівельна експертиза Київ, Львів, Миколаїв, Перевірка якості будівельних робіт, Технічний розподіл приміщень, Розподіл нерухомості, Висновок з технічного розподілу приміщень, Розподіл приміщень, Виділ приміщень, Поділ приміщень, Перевірка вартості будівельних робіт, Збиток від залиття (затоплення), Економічна експертиза, Бухгалтерська експертиза, будівельна експертиза Київ, експертиза бухгалтерських документів, Економічна експертиза Київ, Експертиза кредитних договір, Експертиза податкових актів, Визначення втраченої вигоди, Оцінка майна та майнових прав, Оцінка бізнесу та цінних паперів, Оцінка цілісних майнових комплексів, Оцінка прав на інтелектуальну власність (Оценка имущества и имущественных прав, оценка бизнеса и ценных бумаг, оценка целостных имущественных комплексов, оценка прав на интеллектуальную собственность, Строительно - техническая экспертиза Киев, Строительная экспертиза Киев, Проверка качества строительных работ, Технический распределение помещений, Распределение недвижимости, Вывод из технического распределения помещений, Распределение помещений, Выделение помещений, Подол помещений, Проверка стоимости строительных работ, Ущерб от затопления (затопление), Экономическая экспертиза, Бухгалтерская экспертиза, строительная экспертиза Киев, экспертиза бухгалтерских документов, Экономическая экспертиза Киев, Экспертиза кредитных договор, Экспертиза налоговых актов, Определение упущенной выгоды)
Румынское гражданство получить, купить гражданство Румынии, Гражданство Румынии - http://pasport-romania.com/, Дисертації онлайн з права, портал права, онлайн, скачать, читать, коментарі кодексів України - http://mego.info/, магазин велосипедов, велозапчасти, Велосипеды, купить велосипед, недорого, веломагазин Украины, Запорожье, ремонт велосипеда, прокат - http://obod.com.ua/, Велозапчасти, Cube, магазин велосипедов, веломагазин Запорожье, велооптом, велозапчасти, Dakine, купить недорогой велосипед, - http://velooptom.com.ua/, Магазин мебели запорожье, купить мебель Запорожье, каталог, купить шкаф, кровать - http://don-mebelon.com.ua/