Судові експерти

Тел.: +38 066 119 63 19
+38 063 206 92 22
+38 097 322 03 83
e-mail: expert7755@gmail.com
04210, вул. Лайоша Гавро, 24б, офіс №37

 • slide-1_ua.jpg
 • slide-2_ua.jpg

Судово-експертний Альянс експертна компанія України з представництвом в містах: КИЇВ, Дніпропетровськ,  Харьків, Одеса, Львів, Херсон, Кіровоград, Миколаїв, Винниця, Житомир, Чернігов, основою роботи якої є законність та справедливість щодо проведення судових експертиз та експертних досліджень, а також досконале вивчення проблеми клієнта та надання висококваліфікованої допомоги з питань, які є суттєвими для Вас.


Нашою діяльністю є надання послуг з:

 • Проведення наступних видів судових експертиз та експертних досліджень:

 • оцінки;

 • юридичних послуг;

 • контролю якості будівельних робіт;

 • будівельний супровід об’єктів будівництва;

 • перевірка вартості приватного будівництва;

 • технічний розподіл об’єктів нерухомості.

Ви будете задоволені результатом нашої співпраці!

 

   Види експертиз:
 

Будівельно-технічна експертиза 

дослідження та перевірка об’єктів будівництва, будівельних матеріалів та
документів на предмет відповідності вимогам нормативних документів.

 

Економічна експериза

вирішення питань в області бухгалтерського, податкового обліку і звітності,
економічної діяльності, фінансово-кредитних операцій.

 

Товарознавча експертиза –

експертиза машин, обладнання, сировини та товарів народного споживання.

Статті

Алгоритм дій з призначення та проведення експертного дослідження

 1. Зустріч з Замовником.
 2. Обговорення проблемних питань.
 3. Ознайомлення з вихідними даними (наявними документами).
 4. Попереднє обстеження об’єкту дослідження (в разі необхідності).
 5. Підготовка питань до експерта та підписання заяви на проведення експертного дослідження.
 6. Визначення вартості робіт по проведення експертного дослідження з поставлених замовником питань.
 7. Оплата експертного дослідження.
 8. Виїзд на об’єкт та обстеження об’єкту з необхідними замірами.
 9. Підготовка висновку експерта.
 10. Здача експертного дослідження.
 11. Обговорення експертного дослідження з замовником.
 12. Підписання акта виконаних робіт.

Детальніше: Алгоритм дій з...

Будівельно-технічне дослідження з визначення ринкової вартості об'єктів нерухомості

На сьогоднішній день досить часто звичайна людина стикається з поряд не зрозумілих для нього завдань.

Детальніше: ...

Будівельно-технічне дослідження з визначення розміру збитків заподіяних майну внаслідок залиття (затоплення) приміщень.

Необхідність проведення незалежної експертизи (дослідження) з визначення вартості ремонтно-відновлювальних робіт, направлених на ліквідацію наслідків залиття приміщень, може виникати в різних життєвих ситуаціях і потрібна не тільки для того, щоб відшкодувати прямі збитки, пов'язаних з пошкодженням або втратою майна, але і для того, щоб компенсувати майбутні витрати або упущену вигоду.

Детальніше: ...

Визначення ринкової вартості об’єктів нерухомості

ОСНОВНІ ПОЛОЖЕННЯ ТА МЕТОДОЛОГІЯ ДОСЛІДЖЕННЯ (ОЦІНКИ) ЗЕМЕЛЬНИХ ПОЛІПШЕНЬ (БУДІВЕЛЬ, СПОРУД ТА ЇХ ЧАСТИН)

Детальніше: Визначення...

ВИКОРИСТАННЯ СПЕЦІАЛЬНИХ БУДІВЕЛЬНО-ТЕХНІЧНИХ ЗНАНЬ ПРИ РОЗГЛЯДІ СУДАМИ ПИТАННЯ ПРО ТЕ, ЧИ Є СПІРНІ БУДІВЛІ САМОЧИННО ПОБУДОВАНИМИ

Визначені межі компетенції судового експерта-будівельника при розгляді в судовому порядку питання про те, чи є будівлі самочинно побудовані; визначені основні етапи судово-експертного дослідження, його цілі і завдання.

Ключові слова: судова експертиза, будівельно-технічна експертиза, самочинне будівництво, межі компетенції.

Детальніше: ВИКОРИСТАННЯ...

Можливості судової будівельно-технічної експертизи в питаннях визначення якості та вартості будівельних робіт

Будівельні роботи - це комплекс заходів, спрямованих на створення будівельних об'єктів - будівель і споруд всілякого призначення, а також для цілей поточного, капітального ремонту та реконструкції таких об'єктів. Виходячи з такого широкого тлумачення терміна "будівельні роботи" можна з упевненістю сказати, що кожен з нас стикався або зіткнеться з необхідністю виконувати такі роботи для забезпечення своєї життєдіяльності.

Детальніше: Можливості судової...

Основні питання та теми, які висвітлюються судовими експертами в межах проведення судової земельно – оціночної експертизи

1. Виникнення, становлення та розвиток судової оціночно-земельної експертизи в Україні. Поняття, предмет, об’єкт судової оціночно-земельної експертизи.

Детальніше: Основні питання та...

Основні питання та теми, які висвітлюються судовими експертами в межах проведення судової земельно – технічної експертизи

 1. Виникнення, становлення та розвиток судової земельно-технічної експертизи в Україні. Поняття, предмет, об’єкт судової земельно-технічної експертизи.

Детальніше: Основні питання та...

Перевірка якості будівельних робіт

Загальною проблемою під час будь – якого будівництва (проведення будівельно – монтажних, ремонтно – будівельних та ін.) на території України являється низький рівень кваліфікації будівельників та порядних компаній.

Детальніше: Перевірка якості...

Проведення заміни видів та обсягів будівельних робіт, що виникає в ході будівництва на прикладі виконання робіт з капітального ремонту адміністративної будівлі.

Автор статті: Фоміна І.П., начальник кошторисно-договірного відділу ПАТ «ХК «Київміськбуд», м. Київ, Україна.

Найчастіше, при виконанні будівельних робіт, що будуються за бюджетні кошти виникають такі ситуації, коли тендерною документацією замовника та тендерною пропозицією підрядника передбачені одні види та обсяги робіт, а в процесі їх виконання, на підставі ряду причин проводиться заміна на інші види та обсяги робіт. На прикладі розглянемо, як дане питання розв'язується судовими експертами при проведені судової будівельно-технічної експертизи.

Детальніше: Проведення заміни...

Технічний розділ (виділ в натурі) об'єктів нерухомості: будівель, приміщень

На сьогоднішній день, як і у юридичних, так і у фізичних осіб виникає питання, пов'язане з виділом частки нежитлових приміщень і несе за собою багато нез'ясовних питань, так як виділення і подальше окреме використання і розпорядження цими нежитловими приміщеннями мають певні нюанси. Безумовно, співвласники таких частин нежитлових приміщень мають право використовувати свою частку згідно із законодавством країни.

Детальніше: Технічний розділ...

Технічний розподіл приміщень (виділ або поділ приміщень)

Під час вчинення нотаріальних дій перед посвідченням договору про виділ частки в натурі (поділ) з об’єктів нерухомості обов'язковою вимогою являється технічна можливість поділу/виділу в натурі.

Детальніше: Технічний розподіл...

СУДЕБНЫЕ ЕКСПЕРТЫ УКРАИНЫ - Рейтинг 94 из 100, Отзывов 43, Голосов 355
Оценка недвижимости. Оценка земли. Оценка бизнеса. Судебная экспертиза. Строительно-техническая экспертиза. Выделение доли в натуре. Технический надзор строительства. экспертно-оценочная компания оценочная компания оценщик оценка экспертная оценка оценка недвижимости оценка для нотариуса оценка для целей налогообложения оценка квартиры оценка земли оценка акций оценка предприятия оценка целостного имущественного комплекса оценка торговых марок оценка оборудования оценка для залога оценка для суда оценка для МСФО оценка для бухгалтерского учета экспертиза судебная экспертиза строительная экспертиза судебная строительная экспертиза раздел недвижимости раздел для нотариуса ущерб после затопления проверка качества строительства проверка актов строительных работ расчет ущерба
Судово-експертний Альянс (судебно-экспертный Альянс) - це атестовані судові екперти Київ (судебные экперты Киев), а также судебный эксперт Днепропетровск, седубная экспертиза Харьков, проведение експертизы, независимая экспертиза, проведення експертизи, незалежна експертиза, судебный эксперт Одесса, Львов, Херсон, Кировоград, Николаев, Винница, Житомир, Чернигов, до переліку наших послуг в Києві входить: Будівельно – технічна експертиза Київ, Будівельна експертиза Київ, Львів, Миколаїв, Перевірка якості будівельних робіт, Технічний розподіл приміщень, Розподіл нерухомості, Висновок з технічного розподілу приміщень, Розподіл приміщень, Виділ приміщень, Поділ приміщень, Перевірка вартості будівельних робіт, Збиток від залиття (затоплення), Економічна експертиза, Бухгалтерська експертиза, будівельна експертиза Київ, експертиза бухгалтерських документів, Економічна експертиза Київ, Експертиза кредитних договір, Експертиза податкових актів, Визначення втраченої вигоди, Оцінка майна та майнових прав, Оцінка бізнесу та цінних паперів, Оцінка цілісних майнових комплексів, Оцінка прав на інтелектуальну власність (Оценка имущества и имущественных прав, оценка бизнеса и ценных бумаг, оценка целостных имущественных комплексов, оценка прав на интеллектуальную собственность, Строительно - техническая экспертиза Киев, Строительная экспертиза Киев, Проверка качества строительных работ, Технический распределение помещений, Распределение недвижимости, Вывод из технического распределения помещений, Распределение помещений, Выделение помещений, Подол помещений, Проверка стоимости строительных работ, Ущерб от затопления (затопление), Экономическая экспертиза, Бухгалтерская экспертиза, строительная экспертиза Киев, экспертиза бухгалтерских документов, Экономическая экспертиза Киев, Экспертиза кредитных договор, Экспертиза налоговых актов, Определение упущенной выгоды)
Румынское гражданство получить, купить гражданство Румынии, Гражданство Румынии - http://pasport-romania.com/, Дисертації онлайн з права, портал права, онлайн, скачать, читать, коментарі кодексів України - http://mego.info/, магазин велосипедов, велозапчасти, Велосипеды, купить велосипед, недорого, веломагазин Украины, Запорожье, ремонт велосипеда, прокат - http://obod.com.ua/, Велозапчасти, Cube, магазин велосипедов, веломагазин Запорожье, велооптом, велозапчасти, Dakine, купить недорогой велосипед, - http://velooptom.com.ua/, Магазин мебели запорожье, купить мебель Запорожье, каталог, купить шкаф, кровать - http://don-mebelon.com.ua/